Dzień Otwarty – „Coaching i mentoring” na WFiS UMCS: 9.10.2023 r. – dowiedz się więcej o naszych studiach

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych VIII edycją studiów podyplomowych „Coaching i mentoring” na spotkanie otwarte, które odbędzie się w poniedziałek, 9 października 2023 roku w godz. 18.00-19.30 na platformie ZOOM. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się więcej o naszych studiach. Zapraszamy Cię z pytaniami, wątpliwościami i dylematami oraz jeśli wciąż zastanawiasz się, czy dobrą decyzją będzie uczenie się coachingu właśnie na Wydziale Filozofii i Socjologii UMCS w Lublinie.

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

Na pytania dotyczące przebiegu i organizacji zajęć, opłat, dokumentacji, realizacji praktyk, superwizji oraz egzaminu końcowego odpowiedzą: dr Monika Baczewska-Ciupak – kierownik studiów, mgr Karolina Żmudzka – kierownik merytoryczny studiów, mgr Grażyna Kucharska – prowadząca główny przedmiot „Proces coachingu”. Na pytania dotyczące atmosfery studiowania i tego, czy warto zainwestować w swój rozwój odpowiedzą mgr Beata Lipska oraz mgr Tomasz Sokołowski – absolwenci VI edycji studiów podyplomowych „Coaching i mentoring”. 

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Daj znać, że będziesz na spotkaniu wypełniając formularz zgłoszeniowy:
https://forms.gle/HxRob6DDUAmR3JNu8
Zapoznaj się dokładnie z naszymi studiami:
https://www.umcs.pl/pl/coaching-i-mentoring.htm
Odpowiedz na kilka pytań, byśmy mogli dobrze przygotować się do spotkania. Na pozostawionego w formularzu maila otrzymasz link do spotkania online.

GDZIE I KIEDY SIĘ WIDZIMY?

Poniedziałek, 9 października 2023 roku, godz. 18.00-19.30
Miejsce spotkania: online – ZOOM.

Z KIM SIĘ SPOTKASZ?

Monika Baczewska-Ciupak – kierownik studiów podyplomowych „Coaching i mentoring”, z wykształcenia filozof (spec. w zakresie filozofii kultury i nauki o kulturze) i wykładowca, w latach 2011-2017 nauczyciel akademicki na stanowisku adiunkta w Zakładzie Etyki na Wydziale Filozofii i Socjologii UMCS w Lublinie, w latach 2019-2013 pracownik Biura Promocji i Popularyzacji Nauki UMCS. Od 1.10.2023 r. zatrudniona na stanowisku adiunkta w Pracowni Rozwoju Zasobów Ludzkich na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS.
https://www.umcs.pl/.../kadra,27377,dr-monika-baczewska...
 
Karolina Żmudzka – kierownik merytoryczny studiów podyplomowych „Coaching i mentoring”, psycholog, akredytowany coach i superwizor Izby Coachingu z 10-letnim doświadczeniem i specjalizacją w coachingu kariery, trener, diagnosta i terapeuta. W latach 2014-2016 pełniła funkcję Dyrektora Oddziału Lubelskiego Izby Coachingu. W latach 2018-2022 wiceprzewodnicząca Komisji Rewizyjnej Izby Coachingu. Certyfikowany Trener FRIS® Style myślenia i Certyfikowany Konsultant narzędzi Psytech International: Kwestionariusza osobowości 15FQ+ oraz Values&Motive Inventory. Współautorka książki „Jak pomóc młodym ludziom wejść w dorosłość”.
https://www.umcs.pl/.../kadra,27377,karolina-zmudzka...
 
Grażyna Kucharska – akredytowany coach i superwizor Izby Coachingu, Przewodnicząca Komisji Akredytacyjnej Izby Coachingu. Biznes coach certyfikowany przez ICC. Ekonomista, specjalista HR, doradca biznesowy i trener rozwoju osobistego. Doświadczony menedżer i nauczyciel, twórca autorskich programów nauczania. Od 2007 roku zarządza firmą NANO Coaching. Executive coach i doradca biznesowy o systemowym podejściu, który wspiera klientów w dostrzeganiu szerszej perspektywy i nowych możliwości wyboru. Od 2010 roku jest Partnerem w Akademii Coacha Biznesu propagującej coachingowy styl zarządzania. Realizuje kompleksowe projekty rozwojowe zawierające diagnozę, rekomendacje i realizację działań (coachingu, szkoleń, warsztatów), szczególnie w obszarach rozwoju kompetencji przywódczych, menedżerskich, zespołowych i komunikacji.
 
Beata Lipska – absolwentka VI edycji studiów podyplomowych „Coaching i mentoring”, ekspertka w obszarach biznesu, rozwoju osobistego, kultury i sztuki. Wiceprezes Business Masters zajmująca się zawodowo doradztwem biznesowym i coachingiem. Wsłuchuje się w potrzeby klientów, pomaga im wyznaczać cele i konsekwentnie do nich dążyć. W 2018 roku założyła Fundację Inside Out wspierającą i promującą działania artystyczne, teatralne, kulturalne i edukacyjne. Absolwentka socjologii na UMCS oraz grafiki komputerowej. Prywatnie matka dwójki cudownych młodych osób i żona wspaniałego mężczyzny.
https://www.facebook.com/beata.prostodocelu
 
Tomasz Sokołowski – absolwent VI edycji studiów podyplomowych „Coaching i mentoring”, studiów podyplomowych z zakresu zarządzania, pedagogiki oraz organizacji pomocy społecznej. Aktualnie również słuchacz na studiach podyplomowych z Mediacji Szkolnych i Sądowych na UMCS w Lublinie. Aktywny coach w trakcie akredytacji w Izbie Coachingu. Do tej pory ma przepracowane około 180 godzin sesji z klientami indywidualnymi i ponad 30 godzin superwizji. Certyfikowany Trener Biznesu Akademii Profesjonalnego Trenera Biznesu w Europejskim Instytucie Psychologii Biznesu. Prowadzi warsztaty dla Urzędników i Rodzin Zastępczych. Od 14 lat pracuje jako urzędnik w obszarze pomocy rodzinie i w orzecznictwie, a od września 2022 prowadzi grupę wsparcia dla Rodzin Zastępczych. Swój wolny czas poświęca także na pracę jako wolontariusz w Fundacji Inicjatyw Rozwojowych INSPIRA gdzie prowadzi nieodpłatnie sesje coachingowe, szkolenia i webinary.
https://dobrycoach.pl/coach/tomasz-sokolowski

Chcesz już teraz zapisać się na studia? Zapraszamy do rejestracji w systemie IRK.

    Aktualności

    Data dodania
    7 października 2023